Ośrodek Savoy Spała » Wesela
icon
logo Rezerwuj

Zorganizuj z nami wymarzone przyjęcie weselne!

 

Ślub to tak ważny dzień w życiu… Chcemy, aby był niezapomniany, pełen cudownych wspomnień i wrażeń.
Ośrodek Savoy w Spale jest idealnym miejscem na przyjęcie weselne w niepowtarzalnym klimacie.

 

 

„Kiedy już zdecydujesz się spędzić z kimś resztę swojego życia, chcesz, żeby ta reszta życia zaczęła się jak najszybciej.”

 

Zorganizujcie swoją ceremonię z nami, aby ten dzień na zawsze pozostał Wam w pamięci. Zajmiemy się wszystkimi szczegółami, takimi jak kwiaty, dekoracja sali czy oprawa muzyczna. Dodatkowo, ważna jest dla nas personalizacja każdej uroczystości, dlatego Wasze wesele chcemy uszyć na miarę! Opowiedzcie nam, jak wyobrażacie sobie ten wyjątkowy dzień, a my postaramy się sprostać wszelkim Waszym oczekiwaniom.

 

 

 

Skontaktujcie się z nami

Aby było pysznie!

 

Restauracja Rzemiosło Smaku zagwarantuje Wam i Waszym Gościom wspaniałe wrażenia smakowe. U nas Szef Kuchni – Dominik Schab – komponuje menu według upodobań Pary Młodej i Gości. Nasze potrawy bazują tylko na naturalnych i lokalnych produktach, wplatając w menu bardziej wyszukane kompozycje smakowe. Można wybierać spośród klasycznych dań, jak i z wyszukanych specjałów. Dodatkowo, specjalnie na Państwa życzenie możemy przygotować wykwintne dania, ale również drobne, kolorowe i smaczne przekąski, które zachwycą zaproszonych gości.

 

 

Aby było romantycznie!

 

Kościółek w Spale, dzięki bajkowemu klimatowi, nada Waszemu weselu przepiękny akcent i sprawi, że zdjęcia z ceremonii ślubnej będą wyjątkowe.

Oprócz niezwykłej architektury, kościółek jest zabytkiem sakralnym i ma swoją historię sięgającą pierwszej połowy XX wieku, kiedy gospodarzem Spały został Stanisław Wojciechowski – prezydent RP w latach 1922-1926. Był on pomysłodawcą tego projektu, a powstała świątynia była pierwszą wzniesioną na terenie Spały. Kolejnym gospodarzem był Ignacy Mościcki. Najcenniejsze elementy wyposażenia kościółka zostały wprowadzone właśnie dzięki niemu. Mościcki, tak bardzo cenił to miejsce, że spędzał w nim tyle samo czasu, co w Warszawie, dlatego też w tym czasie nazywano je “drugim Belwederem”.

 

 

 

Aby było wygodnie!

 

Dla Nowożeńców na noc poślubną oddajemy nasz apartament w ośrodku Savoy, a dla Gości weselnych – pokoje w atrakcyjnych cenach w jednym z naszych trzech budynków. Ośrodek Savoy posiada 49 miejsc noclegowych, ośrodek Miś 78, natomiast ośrodek Żbik zagwarantuje nocleg dla nawet 92 osób. Dzięki różnorodności obiektów, Para Młoda ma dowolność w ilości Gości oraz budżecie przeznaczonym na ich noclegi.

 

 

 

Chcielibyście zorganizować z nami swoje wesele?

 

Zadzwońcie lub napiszcie do nas!

 

Jolanta Liszewska

Specjalista ds. Sprzedaży

tel. 733-497-837

e-mail: jliszewska@doms.com.pl

 

Zapraszamy również na naszą stronę, gdzie możecie dowiedzieć się więcej o organizacji wesel! www.wesela-spala.pl

   

  Newsletter

  INSPIRACJE I PROMOCJE


  Wprost na twój adres e-mail. Tylko wartościowe treści. Dołącz!   Nasze social media


   instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram

   © Ośrodek Savoy Spała 2024

   Created by:jointsystem