logo Rezerwuj

CATERING CAŁOROCZNYRzemiosło Smaku to nie tylko wnętrza naszej restauracji; to również wyśmienite smaki naszych specjałów, które możesz zamówić w formie cateringu. Z największą przyjemnością przygotujemy zestaw dań z dowozem do Twojego domu.

 

 

CATERING WIELKANOCNY

Zbliżający się czas Świąt Wielkanocnych to okazja, by zasiąść wspólnie z rodziną do świątecznego stołu lub w gronie najbliższych przyjaciół spędzić miło czas, smakując przy okazji wyśmienitych potraw, które przygotujemy na Państwa życzenie.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno wyśmienite przekąski, jak również wykwintne dania.

Propozycje dań do pobrania poniżej.Cateringowe przyjęcie

Mamy przygotowanych wiele propozycji menu, które sprawdzą się podczas uroczystości rodzinnych, spotkań z przyjaciółmi lub romantycznej kolacji we dwoje.
Można wybierać spośród klasycznych dań, jak również z wyszukanych specjałów.

Cateringowe przekąski

Specjalnie na Państwa życzenie możemy przygotować wykwintne dania, ale również drobne, kolorowe i jakże smaczne przekąski, które zachwycą zaproszonych gości.

Więcej informacji:
+48 44 710 14 18 lub +48 503 033 159

CATERING NA BOŻE NARODZENIE

Magia świąt Bożego Narodzenia to niezwykłe połączenie czasu spędzanego z bliskimi, błogiego odpoczynku, podniosłej atmosfery i smakowitych, świątecznych dań.
Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną ofertę z propozycjami wytrawnych potraw wigilijnych, wykwintnych dań świątecznych oraz słodkości.

Newsletter

INSPIRACJE I PROMOCJE


Wprost na twój adres e-mail. Tylko wartościowe treści. Dołącz!  Nasze social media


  instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram
  pfr

  Spółka DOMS spełnia wszystkie warunki związane z otrzymaniem dofinansowania z Tarczy Antykryzysowej.

  © Ośrodek Savoy Spała 2022

  Created by:jointsystem