Team Building
icon
logo Rezerwuj

Team Building

Oferta elastyczna

data

01.01.2024 - 31.12.2024

min

-

jedzenie

-

Szkolenie Team Building

 

Poprzez nasze warsztaty, uczestnicy mogą odkryć swoje mocne i słabe strony, wyjść ze strefy komfortu oraz zrozumieć, w jaki sposób połączyć swoje kompetencje tak, aby w jak najprostszy sposób wspólnie osiągnąć cel. Szkolenie rozwija umiejętności miękkie oraz integruje i polepsza pracę zespołową jednego lub wielu działów.

 

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach?

 

Kluczową korzyścią szkolenia Team Building jest rozwój osobisty i zawodowy każdego uczestnika. Szkolenie pozwala poznać swoje słabości i zmierzyć się z nimi oraz wykorzystać mocne strony i talenty, w oparciu o potrzeby grupy. Połączenie kompetencji wszystkich jednostek, wzmacniana jest wartość całego zespołu.

 

Projekt Team Building to outdoorowe zajęcia, pełne współpracy, otoczonej rozrywką. Uczestnicy wracają bogatsi o wiedzę na temat procesu grupowego oraz z narzędziami pozwalającymi w łatwiejszy sposób osiągnąć wyznaczone cele. Wszystko jest zorganizowane w formie gier, dostarczając wrażeń, doświadczeń i wiedzy, które pozostaną na lata.

 

Budowanie silnego zespołu, w którym wszyscy członkowie wspierają się i angażują w realizację wspólnych celów, to bezcenna inwestycja firmy. Team Building to wzmacnianie zespołu, poprzez gry na orientację, gry edukacyjne czy gry scenariuszowe z zastosowaniem warsztatów, zabawy oraz grywalizacji. Wszystkie ćwiczenia przeprowadzane w ramach szkolenia Team Building, rozwijają umiejętności, które uczestnicy przenoszą do środowiska zawodowego.

 

Już od

Sprawdź ofertę!

Newsletter

INSPIRACJE I PROMOCJE


Wprost na twój adres e-mail. Tylko wartościowe treści. Dołącz!    Nasze social media


    instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram

    © Ośrodek Savoy Spała 2024

    Created by:jointsystem