Ferie z duchami
icon
logo Rezerwuj

Ferie z duchami

Oferta bezzwrotna

data

15.01.2024 - 24.02.2024

min

Min 3 doby

jedzenie

śniadania + obiadokolacje

Co kryją w sobie FERIE Z DUCHAMI?

 

Spała to miejsce z niezwykłą historią sięgającą XVII wieku. Odkryjcie ją razem z najbliższymi i poznajcie tajemnice, które skrywa. Podczas 'Ferii z Duchami’ nie tylko wysłuchacie fascynujących opowieści o okolicy, ale również sami staniecie się jej częścią.

 

Zaplanowane atrakcje, poprzez przyjemną zabawę i odrobinę tajemnicy, pozwolą dzieciom odkryć fascynujący kawałek polskiej historii i kultury, jednocześnie dając rodzicom okazję do relaksu i budowania silniejszych więzi z najbliższymi.

 

 

Wkraczajcie w krainę tajemnic i przygód na 'Feriach z Duchami’ – czeka Was niezapomniana przygoda, która pobudzi wyobraźnię i odkryje przed Wami świat pełen niezwykłych historii!

 

Poznajcie bliżej HISTORIĘ SPAŁY

 

Spała to magiczne miejsce nad rzeką Pilicą, które niegdyś odwiedzali królowie, carowie oraz prezydenci. Znane osobowości, jak Stanisław Wojciechowski, Ignacy Mościcki czy Józef Piłsudski często bywali w tych rejonach.

 

Spała teraz jest częścią Spalskiego Parku Krajobrazowego, ale kiedyś odbywało się tu wiele polowań, a car Aleksander III miał tu swoją rezydencję.

 

Dziś to miejsce jest pełne historii i pięknych krajobrazów, które mogą stać się tłem Twojej własnej przygody jednego dnia!

 

 

Już od

250 zł / osoba

Newsletter

INSPIRACJE I PROMOCJE


Wprost na twój adres e-mail. Tylko wartościowe treści. Dołącz!    Nasze social media


    instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram

    © Ośrodek Savoy Spała 2024

    Created by:jointsystem