logo Rezerwuj

Zapraszamy do skorzystania z wypoczynku w ośrodkach Doms w Jarnołtówku, Spale i Zakopanem. Z bonem zapłacicie Państwo o 200 zł mniej za wszystkie usługi świadczone w naszych obiektach, a w szczególności wyżywienie, noclegi oraz strefę relaksu.


JAK DOSTAĆ BON NA WYPOCZYNEK

 • Bon należny jest każdemu członkowi Związku NSZZ „Solidarność” na dzień 15 lipca 2020 r. Bon Powinniście Państwo otrzymać w organizacji Związku, w której jesteście Państwo zarejestrowani.
 • Jeśli nie jesteście Państwo członkiem Związku NSZZ „Solidarność” a chcecie otrzymać bon to należy się zapisać do zakładowej bądź terenowej organizacji NSZZ „Solidarność”, a po miesiącu członkostwa otrzymają Państwo bon 200 zł na wypoczynek.

GDZIE MOŻNA WYKORZYSTAĆ BON I W JAKIM TERMINIE
Bony można zrealizować w:

Bony można wykorzystać od 1 sierpnia 2020 r. do 31 sierpnia 2021 r. Rezerwacji można dokonywać już od 15 lipca 2020 r.

JAK ZAREZERWOWAĆ POBYT

 • Rezerwacji można dokonać dzwoniąc na recepcję wybranego obiektu. W trakcie rezerwacji należy poinformować o chęci skorzystania z bonu.
 • Rezerwując poprzez Booking, lub inne portale pośredniczące w sprzedaży usług DOMS nie będzie możliwości realizacji bonu.

NA JAKICH WARUNKACH MOŻNA WYKORZYSTAĆ BON

 • Pobyt minimum dwa noclegi.
 • Wypoczynek z pełnym wyżywieniem (śniadanie, obiad, kolacja, bądź zamiennie śniadanie i obiadokolacja).

CZY BON ŁĄCZY SIĘ Z INNYMI PROMOCJAMI DOMS

 • Posiadacze elektronicznej legitymacji NSZZ „Solidarność” otrzymują dodatkowo 10% rabatu przy dokonaniu rezerwacji i po okazaniu legitymacji w trakcie rejestracji w recepcji. Rabat dotyczy wyłącznie posiadacza legitymacji.
 • Bonu nie można zrealizować korzystając z ofert specjalnych i promocji.

Jeśli macie Państwo dalsze pytania prosimy o ich zadawanie w pierwszej kolejności poprzez adres e-mail: solidarnosc@doms.com.pl
Ewentualnie prosimy o kontakt z telefoniczny z naszymi opiekunami klienta dostępnymi dla Państwa w godz. 8-16 od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu 18 2012763

Newsletter

INSPIRACJE I PROMOCJE


Wprost na twój adres e-mail. Tylko wartościowe treści. Dołącz!  Nasze social media


  instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram instargram
  pfr

  © Ośrodek Savoy Spała 2021

  Created by:jointsystem